קבלו תמיכה לבעיות וורדפרס מכל סוג

תמיכה וייעוץ 24/7 לבעיות וורדפרס זמין עבורכם לאתר וורדפרס קיים שאתם כבר מנהלים.

+ 0
אתרי וורדפרס סומכים עלינו
+ 0
מפתחים וורדפרס לשירותכם 24/7
+ 0
שעות נסיון תמיכה מצטבר ללקוחות
% 0
ביקורות חיוביות על המערכת שלנו ב-2017

שירות התמיכה לבעיות וורדפרס

כל מסלולי התמיכה שלנו כוללים חבילה ללא הגבלה של בקשות לעזרה, מה שאומר שאתם לא מוגבלים בכמות הבקשות שאתם מבקשים מהמומחים שלנו לבצע עבורכם כאשר אתם רשומים לאחת מחבילות השירות שלנו.

ברגע שרכשתם את אחת החבילות שלנו, אתם תקבלו הדרכה על אופן השימוש במערכת שלנו והדרך לפתיחת קריאת שירות חדשה ואופן תחילת העבודה מול הצוות האחראי על הפרויקט שלכם.
השירות עובד בצורת "כרטיסיות שירות", מה שבעצם קורה ברגע שאתם שולחים לנו דוא"ל עם בקשה לקבלת תמיכה לפתרון כל בעיית וורפרסף אתם למעשה מקבלים "ניקוב" עבור קבלת השירות לפתרון הבעיה על ידי קוד לשימוש במערכת שלנו.
זה מאפשר לך לנהל בצורה מאורגנת מאוד את הפניות של לקבלת אחד השירותים שלנו, וגם לנו זה עוזר לשפר את השירות שניתן עבור השירות שלך בעתיד לקבלת הפתרון המהיר ביותר ובזמן הקצר ביותר.

צוות המומחים שלנו יכול לעזור לכם עם:

  • בעיות טכניות באתר הוורדפרס שלכם
  • התאמה אישית על פי צורך
  • יציבות וביצועים טובים למנועי החיפוש
  • ייעוץ מקצועי ואפיון צרכים אישיים
  • הגדרות נכונות של המערכת
  • שימוש במערכת
  • אבטחת האתר 
  • קידום בגוגל

ראה את הרשימה המלאה בהמשך העמוד.

 

הרשם

קבל תמיכה לוורדפרס שלך

תמיכה בלתי מוגבלת לאתר שלך

HTML, CSS, ו-PHP ללא הגבלה

דוח מפורט לאחר ביצוע כל פעולה

שירות תמיכה טכנית

התחייבות לפתרון תוך 24 שעות

ביצוע משימה אחת בכל פעם

תמיכה 24/7

שירות לגיבוי השרת על פי דרישה

ניהול כל עדכוני המערכת

ניהול כל עדכוני תוספים

צרו קשר כבר היום בכתובת dkreed.online@gmail.com לקבלת תמיכה מיידית

למה אני צריך תמיכה בוורדפרס ותחזוקה על בסיס קבוע?

וורדפרס היא פלטפורמה ומערכת ניהול תוכן חינמית לחלוטין המבוססת על קוד פתוח. קל מאוד להתקין וורדפרס ושירות האחסון מוצע על ידי חברות רבות לאחסון האתר, מה שהופך את הפלטפורמה לפופולארית כלכך לכל המעוניין ליצור אתר מרשים בקלות יחסית וללא ידע בקוד או תכנות ומאפשר יכולת ליצור בצורה פשוטה ומיידית תכונות מורכבות כגון טפסים, מיילים, עיצוב גרפי וכו'. כל אלה הביאו את המערכת למועדפת על ידי שליש מאתרי האינטרנט שעל גבי הרשת.

איך שלא יהיה, על ידי אחסון עמצאי אתם יכולים להיות בטוחים שאתם מנהלים באופן הטוב ביותר את האתר שלכם ללא תלות במארחים או שירות יקרים אחרים שלא מאפשרים לנצל את מלוא העוצמה מניהול אתר אינטרנט כמו בוורדפרס. אם זה בניהול התבנית שלנו, התוספים שאנחנו רוצים להשתמש בהם, בחירת שירות האחסון לאתר שלנו, וכל אלה שמתעדכנים באופן תדיר למדי אנו חייבים להיות תמיד עם האצבע על הדופק ולוודא שהכל עובד כשורה וכל המערכת מתפקדת כראוי והאתר באוויר משרתאת הלקוחות שלנו. פתרון תקלות מסוג זה דורשות ידע טכני על מנת לתחזק על בסיס קבוע את אתר הוורדפרס שלנו דבר הדורש זמן שאותו אנו נמלא עבורכם בשמחה.

" מנהל החשבון שלי פשוט מדהים - הוא עזר לי לנקות את האתר שלי מדברים מיותרים ושיפר את מהירות הטעינה של האתר שלי בצורה משמעותית, מה ששיפר את הביצועים של האתר שלי והנראות שלו במנוע החיפוש של גוגל "
ניקול באני
Designer

בעיות טכניות בוורדפרס

אתם עלולים להיתקל בבעיה כאשר אתם מעדכנים את אחד התוספים שלכם, מנסים תכונות חדשות באתר הוורדפרס שלכם או כאשר אתם מנסים לעשות שינויים בעיצוב התבנית שלכם. הצוות שלנו יעזור לכם עם כל סוג בעיה באתר הוורדפרס שלכם.

שגיאות בשרת המארח Error 500

שגיאות בבסיס הנתונית SQL

Bad Gateway Error 502

לא מצליח להכנס לאתר שלי

Service Temporarily Unaiable 503

שגיאות קריטיות

שגיאות PHP

כתוב את הכותרת כאן

התאמה אישית ועיצוב תבנית הוורדפרס

התאמות בעיצוב ה- CSS ושינויים במיקום אלמנטים שונים באתר שלנו זאת אחת הבקשות הנפוצות לביצוע עבודה על ידי המשתמשים שלנו. ייתכן וגם אתם תצטרכו לבצע שינויים מסוימים בקבצי המערכת שלכם או בתבנית האב-ילד שלכם. בכל מקרה אנחנו כאן כדי לעזור לכם עם כל דרישה.

עיצוב עמודי וורדפרס

עריכת CSS

הוספה או עריכה של פלאגינים/תוספים חדשים

יצירת CSS מותאם אישית

הגדרת תוספים

יצירת תבניות מאפס

יציבות וביצועי מערכת הוורדפרס

מהירות טעינת העמוד ויציבות המערכת הם שני הדברים החשובים ביותר שכל אתר עסקי צריך להתמקד בהם. אם האתר שלכם קורס לעיתים קרובות או שלוקח לעמוד יותר מ-3 שניות לעלות למשל, ב-2018 ללקוח שלכם לא תהיה הסבלנות להמתין והוא פשוט ידפדף לאתר אחר. אנו נבצע עבורכם ניתור מקיף של המערכת והבטחת ביצועים מיטביים ומהירות טעינה טובה עבור מנועי החיפוש.

סגירת תפריט