מומחי וורדפרס לשירותכם

קבלו את כל הפתרונות לבעיות הוורדפרס שלכם

עם הייעוץ של מומחי DK

אם אתם מחפשים מקור לכל השאלות שלכם לבעיות וורדפרס. אנחנו מספקים תמיכה על ידי טובי המומחים לאתרי וורדפרס בכל הגדלים והסגנונות וכל המטרות ואתם נהנים ומגישה ללא הגבלה לכל השירותים הכלולים בחבילה שתבחרו.

בכל פעם שתתקלו בשאלה לגבי אתר הוורדפרס לכם, כל מה שתצטרכו לעשות זה לשלוח לנו דוא"ל לצוות התמיכה שלנו ואנו נספק לכם פתרון לכל בעיה תוך זמן קצר.

לא משנה אם המשימה פשוטה כמו לשנות משהו קטן בתבנית העיצוב של האתר שלכם או פעולה מורכבת בחנות הוירטואלית שלכם, צוות המומחים שלנו יספק לכם פתרון מהיר תוך פחות מ- 24 שעות.

הכירו את מומחי ה- CSS וה-JS הצמודים שלכם

" עם הייעוץ שאתם מקבלים מאיתנו תוכלו להשיג את התוצאות הרצויות עבור הוורדפרס שלכם. "

השקט הנפשי שלכם

" אנחנו נדאג לכל העדכונים ולעיצובים שלכם. הצוות שלנו מחכה לייעץ ולפתור לכם את בעיות העיצוב או הפלאגינים שלכם. "

הכירו את מומחי האבטחה של הוורדפרס שלך

" אנחנו לא רק מתמחים בעיצוב ופיתוח אתרי וורדפרס, אלא הייעוץ המקיף שלנו דואג גם לכל נושא האבטחה של האתר שלכם מסביב לשעון 24/7. "

המומחים שלנו יעזרו לכם עם אתר הוורדפרס שלכם:

השיגו את העיצוב והביצועים שאתם חולמים לוורדפרס שלכם

צריכים ייעוץ או ביצוע עבודה בעיצוב CSS או סקריפט של JavaScript ? התמיכה שלנו עבורכם זמינה מסביב לשעון אפילו בחגים!

גיבוי ואבטחה של המידע שלך

אם יצא לכם כבר להיות חלק מהסטטיסטיקה של אתרי הוורדפרס שהותקפו על ידי נסיונות חדירה של האקרים או מכשל של מערכות המחשוב, אנחנו נעזור לכם לבצע שחזור של כל המידע ובסיס הנתונים של האתר שלכם עד לעלייה לאוויר בבטחון מוחלט.

הישארו מעודכנים

עדכונים של המערכת והתוספים בוורדפרס חשובים מאוד, עכשיו תוכלו להישאר מעודכנים ללא חשש מקריסת המערכת או בעיות של התנגשויות מהתקנות חדשות.

הגנה מתקיפות חדירה ונסיונות תקיפה של הוורדפרס

הגנה מלאה 24/7.

חלק מהשירותים שאנו מציעים

ולמה אנשים כל כך אוהבים אותנו

תמיד מעודכנים

אנחנו נדאג ששום דבר לא יקרה כאשר יש צורך בביצוע עדכונים חשובים למערכת או לתוספים. הכל בצורה בטוחה ומגובה אם יש אי יציבות של המערכת.

ייעוץ וטיפים עבור האתר הייחודי שלכם

אנחנו נצביע על הדברים שחשוב שתשימו אליהם לב כדי לשפר את אתר הוורדפרס שלכם. כמו כן, אם יש לכם שאלה ספציפית אנחנו כאן תמיד בשבילכם

האתר שלכם מאובטח מתקיפות של האקרים ונוזקות

לא רק שאנחנו נתקן עבורכם כל בעיית אבטחה שתתקלו, אנחנו גם נדאג שלא יהיו לכם בעיות דומות בעתיד.

האיצו את הוורדפרס שלכם

מהירות טעינה איטית משפיעה על הדירוג שלכם במנועי החיפוש. אנחנו נדאג לעשות אופטימיזציה לאתר שלכם כדי שאנשים חשובים לכם יוכלו להגיע לאתר שלכם בקלות ובמהירות.

ייעוץ וטיפים עבור האתר הייחודי שלכם

אנחנו נצביע על הדברים שחשוב שתשימו אליהם לב כדי לשפר את אתר הוורדפרס שלכם. כמו כן, אם יש לכם שאלה ספציפית אנחנו כאן תמיד בשבילכם

הגדרת תוספים

לא בטוחים לגבי תאימות של תוספים או התנגשויות שעלולות לגרום לקריסת הוורדפרס? רוצים לדעת לגבי איכות התוספים שבחרתם להתקין לאתר הוורדפרס שלכם? האם הותקנו והוגדרו כמו שצריך? עם הייעוץ של DK אף אחת מהבעיות הללו לא תטריד אתכם שוב.

סגירת תפריט